× Zümreler yıllık planlar ve yazılı sorularını burada paylaşabilirsiniz.

12.Sınıflar Temel Düzey 1.Dönem 2.Yazılı Soruları ve Cevapları

Çok
4 yıl 11 ay önce - 2 yıl 2 ay önce #1 Yazan: Cemal Hoca
Cemal Hoca tarafından 12.Sınıflar Temel Düzey 1.Dönem 2.Yazılı Soruları ve Cevapları konusunda yanıtlandı

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM İHSAN SABANCI MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ 12.SINIF SEÇMELİ MATEMATİK DERSİ 2.YAZILI SORULARIDIRİndirme linki aşağıdadır.

Ek dosyası:

Dosya adı: 12SINIFI-t...azl.docx
Dosya boyutu:137 KB

Cevap Anahtarı

http://matematikevim.com
Ek dosyalar:
Son düzenleme: 2 yıl 2 ay önce Düzenleyen:Cemal Hoca

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 11 ay önce #2 Yazan: Cemal Hoca
Cemal Hoca tarafından 12.Sınıflar Temel Düzey 1.Dönem 2.Yazılı Soruları ve Cevapları konusunda yanıtlandı
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM İHSAN SABANCI MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ 12.SINIF SEÇMELİ MATEMATİK DERSİ 2.YAZILI SORULARIDIR
İndirme linki aşağıdadır.

Ek dosyası:

Dosya adı: 12SINIFI-t...azl.docx
Dosya boyutu:137 KB

http://matematikevim.com
Ek dosyalar:

• Cemal Hoca
  • Cemal Hoca Kullanıcısının Avatarı Konu yazarı
7 yıl 3 ay önce - 7 yıl 3 ay önce #3 Yazan: Cemal Hoca
12.Sınıflar Temel Düzey 1.Dönem 2.Yazılı Soruları ve Cevapları
Resimde de görebileceğiniz soru çeşitleri şu konuları içermektedir. Üstlü denklem ve uygulamaları, orta taban,özel dik üçgenler,öklid bağıntıları,Thales teoremi, açı açı açı benzerliği, kenar açı kenar benzerliği,kenar kenar kenar benzerliği konularından oluşmaktadır. Zorluk seviyesi yüksek değil aksine kolaydır. Meslek lisesi ve açıköğretim lisesi seviyesine uygun bir yazılı örneğidir. İşinize yaratacağını düşünüyorum. Beğendiniz ise lütfen beğen butonuna ve teşekkür butonuna tıklayınız

İletinin bir bölümünü ziyaretçiler görüntüleyemez. Görüntülemek için hesabınız varsa oturum açın ya da kayıt olun.
Ek dosyalar:
Son düzenleme: 7 yıl 3 ay önce Düzenleyen:Cemal Hoca

Geliştiren: Kunena Forum