Sizde para kazanabilirsiniz.

 EKONOMİNİZE KATKI SAĞLAMAK SİZİN ELİNİZDE BAŞLAMAYA HAZIRMISINIZ.

 Bilgisayar başından kalkmadan yapabileceklerinizi duyduğunuzda aklınızdan geçenleri duyar gibi oldum.

Eski insanların pazarda satış yaparak para kazanma devri geride kalırken, internet üzerinde para kazanma yöntemleri  ortaya çıkmıştır.

İnsanların çok ihtiyaç duyduğu nadir bir ürünü web sitesinde satışa sunarak daha fazla kazanç elde edebiliyor. Öğrenciler harçlıklarını kazanabiliyorlar. Mechanical Turk ,ebay,gittigidiyor ve hepsiburada gibi sitelerde satış yapma imkanına sahipsiniz. Bu sitelerden bazılarına televizyon kanallarından aşinayız. İnsanların internetten alışveriş yapma konusundaki  korkuları azaldıkça bu imkanlar gelişmeye devam edecektir.

Örneğin ; evinizde boş olan bir odanızı internet üzerinden birilerine uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz, yorum yaparak para kazanabilirsiniz, hatta akıllı telefonunuza kuracağınız bir program ile sosyal ağlar üzerinden işe giderken aynı yolu kullanan insanların masrafını paylaşarak kazanç sağlayabilirsiniz veya komşunuzla aynı araca binerek onun benzin parasını paylaşarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu söylediklerim kulağınıza garip gelebilir ama yıllık kazancınızı hesapladığınızda ne kadar kar ettiğinizi göreceksiniz.   

Burayı tıklayarak bu konu hakkında yazmış olduğumuz diğer yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Matematik ve Geometri Alanlarında
    Uzman Öğretmenleriz

  • Adana'nın En İyi Matematik Öğretmenleri

  • Matematiğin En Kolay Yollarını Öğretiyoruz

  • Öğrenci Koçluğu ve Danışmanlık İster misiniz!

matematik

matematik

Matematik Evim

İletişim ve Hakkında

Biz Kimiz?

Biz alanımızda uzman öğretmenleriz.

Biz Matematik ve Geometri branşlarında severek çalışan öğretmenleriz.

Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Neden yapıyoruz?

İnternet ortamında neden bulunuyoruz?

Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilginin kimseye faydası yoktur.Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.Ders çalışan bir öğrencinin sorularını sorabilmesi için saat sınırlamasını ortadan kaldırmak için internette arız.

Boş zamanlar

Hobilerimizden bazıları

Çalışmalarımızdan arta kalan zamanlarda kitap okuyarak ,sinemaya giderek ve daha çok çocuklarımız ile zaman geçirmekteyiz.Arada sırada değil çoğunlukla bisiklet süreriz,koşarız veya yürürüz.Spor zihni rahatlatır ve daha dikkatli çalışmamıza yardımcı olur.

Bize ulaşın

İletişim

 

Yandex.Metrica