Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Biz Kimiz?

Biz Matematik ve Geometri  branşlarında uzmanlaşmış öğretmenleriz. Nurcan ALTUNKILIÇ ve  B.Cemal ALTUNKILIÇ olarak çalışmaktayız.

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri  derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Ne zaman başladık?

Sektörde 1998 yılından bugüne bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Bu iş tecrübe ile orantılıdır.

Nerede bulunuyoruz?

Adana’da Huzurevleri  mahallesi Çukurova  Anadolu Lisesi karşısında bulunmaktayız.

Nasıl yapıyoruz?

Kendi  evimizde , ders almak isteyenlerin evinde ya da talepte bulundukları  farklı bir adreste ders verebiliyoruz.Dersler  bireysel ve grup dersi olarak iki farklı şekilde yapılabilmektedir.

Neden yapıyoruz?

          Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilgini kimseye faydası yoktur. İkincisi ise
bu bizim mesleğimiz.

         Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için ;soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.

         Nurcan ALTUNKILIÇ; Çukurova Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Matematik  bölümünden mezun olup Pedagojik formasyon belgesine sahiptir. Mezun olmadan önce Ekol Dershanesinde çalışmaya başlamış ve mezun olduktan sonra Ekol Dershanesi, Toros Dershanesi ,Sınav Dershanesi ,Pi Analitik Dershanesi nde çalışmıştır. Extrem Dershanesi doğal park şubesinde halen çalışmaya devam etmektedir.  Özel derslerden arta kalan zamanlarında kitap okuyarak ,sinemaya giderek  ve daha çok çocukları ile zaman geçirmektedir.

           B.Cemal ALTUNKILIÇ ;Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Mezun olmadan önce Ankara’da Tek Seçenek ve Yöntem Dershanesinde  çalıştı, Özel ders verdiği öğrenciler arasında Petrol  Ofisi muhasebecisinin kızı ve Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü’nün hukuk müşavirinin oğlu da  bulunduğunu gururla belirtmeliyiz. Üniversiteden mezun olduktan sonra Nizip/Gaziantep Yahya Altınbaş Lisesi’ne öğretmen olarak ataması yapılmıştır. Daha  Sonra evlilik sebebiyle ataması  Adana yapıldı. Adana’da çalıştığı kurumlar ; Ekol Dershanesi ,Kriter Dershanesi, Ceyhan Toros Gübre Anadolu Lisesi , Yüreğir Yakapınar Selahattin Afşar  Anadolu Lisesi, Seyhan Tepebağ Anadolu Lisesi  ve şu an Seyhan İhsan Sabancı Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde ve Çukurova Özel  İlgi Etüt Merkezinde çalışmaya devam etmektedir. Boş kalan zamanlarda aikido, basketbol ,voleybol ,masatenisi , bilardo oynayarak  ve çocukları ile zamanını geçirmektedir.

İletişim

matematikevim-600x250

Gruplar İçin Matematik ve Geometri

Gruplar İçin Matematik ve Geometri

Birebirden farklı olarak 2-3-4-5'er kişilik gruplar halinde;

Devamını Oku

Birebir Matematik ve Geometri Dersinin Amacı ve Faydaları

Birebir Matematik ve Geometri Dersinin Amacı ve Faydaları

  • Doğru karar vermeyi sağlar.
  • Doğru yorum yapmayı öğretir.
  • Eleştiren yönlerini kuvvetlendirir.
  • Farklı yöntemlerle sonuca nasıl gidileceğini öğretir.

Devamını Oku

Derslerin Yapılacağı Mekanın Seçimi

Derslerin Yapılacağı Mekanın Seçimi

Derslerin yerini öğrenci ve ailesi birlikte belirler.Sürekli olarak aynı mekanda devam eder. Evde, ofiste ya da

Devamını Oku

Neden Özel Ders İhtiyacı Oluşur?

Neden Özel Ders İhtiyacı Oluşur?

Ülkemizde ve dünyada bir çok alanda var olan bir durumdur. Güzel sanatlardan konservatuara kadar eğitimin yapıldığı her alanda özel , birebir yapılabilmektedir. İnsanların bazıları ilgi duydukları alanlar için bazıları ise öğrenmek zorunda oldukları için, eksiklerini tamamlamak için birebir eğitmenden ders alırlar. 

Devamını Oku

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

e-Posta

Yorumlar   

Cemal Hoca
0 #7 Cemal Hoca 22-03-2014 23:37
Teşekkür ederim güzel sözleriniz için sizlerle var olmaya devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını dilerim. Meslektaşım ;)
Alıntı
ünlü matematikçi
0 #6 ünlü matematikçi 20-03-2014 22:36
özel ders isteyenler matematikden 5056264695 numarayı arayabilir arkadaslar ben aldım ve çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.
Alıntı
Cemal Hoca
0 #5 Cemal Hoca 13-03-2014 23:45
Merhaba, istediğiniz konu hakkında size e-posta olarak bilgi verilecektir. Eğer dilerseniz 05056264695 nolu telefondan çağrı bırakarak bize ulaşabilirsiniz .
Alıntı
cemre güneş
0 #4 cemre güneş 12-03-2014 22:34
hocam ben matematik özel ders almak istiyorum. 8, sınıf öğrencisiyim. verdiğiniz özel dersin saati ne kadar ?
Alıntı
Vefa Öztürk
0 #3 Vefa Öztürk 13-02-2014 23:33
Herşey için çok sağolun hocam sizi çok çok seviyoruz :lol:
Alıntı
Cemal Hoca
0 #2 Cemal Hoca 10-11-2013 23:31
Merhaba, bizlere sayfa başlığında yer alan mail adreslerinden herhangi biri ile ya da 05056264695 nolu telefondan ya da iletişim yazan yerdeki bilgilerle ulaşabilirsiniz . Teşekkürler.
Alıntı
ayşe çıray
0 #1 ayşe çıray 10-11-2013 23:28
hocam sizlere nasıl ulaşabilirim özel ders almak istiyorumda matematikten
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yandex.Metrica