Trigonometrik Özdeşliklerle İlgili Soru Çözümü Videosu

Adana da Trigonometrik Özdeşliklerle İlgili Soru Çözümü Videosu izleyebileceğiniz en uygun yerde bulunuyorsunuz. Anlamadığınız yerlerle ilgili sorularınızı bize gönderebilir alacağınız cevaplar ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Her türlü soru ve önerileriniz için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresimizi ya da 05056264695 nolu telefon numarasınız kullanabilirsiniz. Matematik ve geometri adına en önemli konularından biridir. Şimdi çalışma zamanı, sizlere çalışmalarınızda başarılar dileriz.İzlemek istediğiniz bu video aşağıdaki ortam bölümünde yer almaktadır.

{media load=media,id=104,width=640,align=center,display=inline}

matematikevim-728x90

  • Matematik ve Geometri Alanlarında
    Uzman Öğretmenleriz

  • Adana'nın En İyi Matematik Öğretmenleri

  • Matematiğin En Kolay Yollarını Öğretiyoruz

  • Öğrenci Koçluğu ve Danışmanlık İster misiniz!

matematik

matematik

Matematik Evim

İletişim ve Hakkında

Biz Kimiz?

Biz alanımızda uzman öğretmenleriz.

Biz Matematik ve Geometri branşlarında severek çalışan öğretmenleriz.

Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Neden yapıyoruz?

İnternet ortamında neden bulunuyoruz?

Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilginin kimseye faydası yoktur.Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.Ders çalışan bir öğrencinin sorularını sorabilmesi için saat sınırlamasını ortadan kaldırmak için internette arız.

Boş zamanlar

Hobilerimizden bazıları

Çalışmalarımızdan arta kalan zamanlarda kitap okuyarak ,sinemaya giderek ve daha çok çocuklarımız ile zaman geçirmekteyiz.Arada sırada değil çoğunlukla bisiklet süreriz,koşarız veya yürürüz.Spor zihni rahatlatır ve daha dikkatli çalışmamıza yardımcı olur.

Bize ulaşın

İletişim

 

Yandex.Metrica